OUMAN Wireless – juhtmeta mõõtmise süsteem

Kinnistutele temperatuuride ja niiskuse jälgimine. Stabiilsemad tingimused, väiksemad kulud!

Nüüd lõpeb pimesi kütmine!

Suuremat osa Eesti korterelamutest köetakse vesikeskküttesüsteemi abil, mida reguleeritakse peaaegu et pimesi. Probleem on selles, et praegused küttereguleerimise automaatikad ei saa infot korterite tegelikust kütmisvajadusest, vaid lisavad küttesüsteemi soojust välistemperatuuri alusel võtmata üldse arvesse muid ilmastikuolusid. Reeglina suunatakse soojusenergiat küttesüsteemi nö igaks juhuks veidi rohkem, vältimaks jahedust korterites. Nüüd lõpeb pimesi kütmine! Ouman juhtmevaba süsteem annab kütteregulaatorile teavet korterite tegelikust soojusvajadusest ja aitab reguleerida kütmist täpselt õigesti. Ülekütmine lõpeb ja küttekulud vähenevad. Energiasäästu aluseks on Oumani juhtmeta mõõtmise süsteem, mis sobib koos töötama laialt kasutusel olevate Ouman kütteregulaatoritega. Pakume energiasäästu „võtmed kätte“ lahendust teenusena.

Kutsu meid uudistoodet esitlema!

Helista 5647 3072

Paigaldamine

Seadistamine

Jälgimine

Aruandlus

Kokkuhoid

Oumani tootevalikust leiame uudistootena traadita andurid sisetemperatuuri mõõtmiseks.

OUMAN Wireless on mitmekesine juhtmevaba mõõtesüsteem, mille abil saame informatsiooni maja reaalsest olukorrast. Mõõtesüsteem koosneb tugijaamast ja patareidega juhtmevabadest mõõteanduritest. Mõõteandurid võivad töötada andurite võrgustikku laiendavate ruuteritena kui nad ühendada elektrivõrku. Tugijaamal on sees spetsiaalne veebipõhine kasutajaliides, tänu millele on juhtmevaba andurivõrgustiku kasutuselevõtmine enneolematult lihtne. Mõõtesüsteemi on võimalik ühendada enamike automaatsüsteemidega.

Mõõtmistulemustele lisaks arvutab tugijaam mõõtetulemustest keskmise ja filtreerib kõikumise. Kiire ülevaate saamiseks kõigist temperatuuridest arvutatakse püsiväärtus, mis annab pildi sellest, kui hästi temperatuur on püsinud nõutud piirides. Mõõtesüsteemi saab lisada hoone automaatikale. Tänu tugijaamast saadud keskmisele toatemperatuurile on võimalik kompenseerida küttevee pealevoolu temperatuuri vastavalt tegelikele tingimustele. Nii saavutame stabiilsema temperatuuri  ruumides ja säästame küttekuludes! Tugijaama saab kasutada küttekontrolleritega, millel on Modbus andmeside võimalus. Kõikides andurites on sissehitatud temperatuuri- ja niiskusemõõdik. Anduritele võib lisada ka välistemperatuuri mõõtmise, digitaalse tööinfo või pingeväljundiga lisaanduri. Andurid edastavad kogu informatsiooni eelnevevalt määratud intervalliga  tugijaamale.


Juhtmevaba andurivõrgu skeem

Juhtmevaba andurivõrgu skeem

Mõõtsüsteem on automaatne – ruuterid ja andurid otsivad parima tee tugijaamani. Selline andurivõrk kohaneb muutuvas olukorras, tänu sellele saame alati usaldusväärsed mõõtmistulemused. Ühte tugijaama võime andurivõrgu kaudu liita kuni 100 andurit. Kõiki andureid võib eraldi nimetada (näiteks asukoha järgi). Hoones võib olla mitu tugijaama, mis töötavad iseseiva võrguna. Mõõtesüsteemi kasutamine on tehtud paigaldajale lihtsaks ja kiireks. Tugijaam pannakse paigaldusruumi, pärast seda lisatakse andurid võrku sisestades patareid/akud. Andurite kuuldavust võrgus võib jälgida internetis reaalajas arvuti või nutitelefoniga samal ajal kui andureid paigaldatakse.

Hinnakiri

WL-BASE – Gateway seade

320 €

WL-TEMP – traadita temperatuuri andur

120 €

WL ROUTER POWER – Vooluallikas temperatuuri andurile (kui andurit kasutatakse ruuterina)

20 €

BATTERY-AA-ALK – 10 alkaline AA patareid

12 €

BATTERY-AA-LIT – 10 liitum AA patareid

24 €

* Hind ei sisalda käibemaksu

Küsi terviklahenduse pakkumist